Vishay WSN2515R6650FTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.665ohm, 0.82V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Surface Mount, 2515
DistributorSKUMinPkg
TTIWSN2515R6650FTA02KTape & Reel
21h
AvnetWSN2515R6650FTA02K
3d
Arrow ElectronicsWSN2515R6650FTA02K
数据表和文档
Introduction Date2010-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Wirewound 2515 0.665Ohm 1% 1W ±90ppm/°C Molded T/R
.665 OHM 1% 1W
WSN2515 .665 1% R86