Vishay WSN251549R90FTA
SMD Power Metal Strip/Current Sensing Resistors 49.9 OHM 1W 1% NON-INDCUTV
DistributorSKUMinPkg
TTIWSN251549R90FTA02KTape & Reel
8h
AvnetWSN251549R90FTA02K
3d
Arrow ElectronicsWSN251549R90FTA02K
数据表和文档
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 49.9ohm, 7.06V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
49.9 OHM 1% 1W
WSN2515 49.9 1% R86