Vishay WSN251525R00FTB
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 25ohm, 5V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2017-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Ww 2515 24.9 Ohm 1% 1W 50Ppm/ C Smd Rohs Compliant: No
Res Ww 2515 27 Ohm 1% 1W 20Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes |Vishay WSC251527R00FEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 24.9ohm, 4.99V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 24ohm, 4.9V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
描述
WSN2515 25 1% R79