Vishay WSN251520R00FTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 4.47V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
DistributorSKUMinPkg
TTIWSN251520R00FTA02KTape & Reel
22h
AvnetWSN251520R00FTA02K
3d
Arrow ElectronicsWSN251520R00FTA02K
数据表和文档
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
20 OHM 1% 1W N-INDUCTIVE
WSN2515 20 1% R86