Vishay WSN00025R000FTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 5ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2019-02-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Wirewound 4527 5Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Molded T/R
WSN0002 5 1% R86