Vishay WSLT2512R4700FEA
Res Metal Strip 2512 470m Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
TME
描述
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.47ohm, 0.6856V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLT2512.471%EAE3
RES 0.47 OHM 1% 1W 2512
WSLT2512 .47 1% EA e3