Vishay WSLT2010R4700FEA18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.47ohm, 0.6856V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Production
数据表和文档
Introduction Date2012-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLT2010-18.471%EAE3
RES 0.47 OHM 1% 1W 2010
WSLT2010-18 .47 1% EA e3
.47 OHM 1W 1% HIGH POWER