Vishay WSLT2010R2000DEA18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
供应链
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLT2010-18.2.5%EAE3
RES 0.2 OHM 0.5% 1W 2010
.2 OHM .5% 1W HIGH POWER