Vishay WSLP1206R0360FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.036ohm, 0.1897V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.22%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLP1206.0361%EAE3
RES 0.036 OHM 1% 1W 1206
36m¦¸ ¡À1% 1W ¡À75ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*890¦Ìm
WSLP1206 .036 1% EA e3