Vishay WSLP1206R0260FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.026ohm, 0.1612V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
TME
Introduction Date2013-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLP1206.0261%EAE3
RES 0.026 OHM 1% 1W 1206
WSLP1206 .026 1% EA e3