Vishay WSLP1206R0160FEA
Res Metal Strip 1206 0.016 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
TME
Introduction Date2013-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.016ohm, 0.1265V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLP1206.0161%EAE3
WSLP1206 .016 1% EA e3