Vishay WSLP1206R0100DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.01ohm, 0.1V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-39.65%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Res Metal Strip 1206 10mOhm 0.5% 1W ±75ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
WSLP Series 1206 1 W 10 mOhm ±0.5% ±75 ppm/°C SMT Power Metal Strip Resistor