Vishay WSL2816R0400DEH
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.04ohm, 0.2828V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2816
数据表和文档
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2816.04.5%EHE3
RES 0.04 OHM 0.5% 2W 2816
40m¦¸ ¡À0.5% 2W ¡À75ppm/¡æ 2816 7.1mm*4.2mm*890¦Ìm
WSL-2816 .04 .5% EH e3