Vishay WSL2816R0350DEH
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.035ohm, 0.2646V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2816
数据表和文档
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2816.035.5%EHE3
RES 0.035 OHM 0.5% 2W 2816
WSL-2816 .035 .5% EH e3