Vishay WSL2512R4710FTA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.471ohm, 0.6863V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Res Metal Strip 2512 471MilliOhm 1% 1W ±75ppm/°C Molded T/R
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.4711%R86
WSL-2512 .471 1% R86