Vishay WSL2512R2150FTB
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.215ohm, 0.46V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
供应链
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-07-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 2512 0.2 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupPT2512FK-070R22L
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityTL3AR22FTDG
TL Series 2512 1 W 0.220 Ohm ±1 % ±75 ppm/°C Surface Mount Fixed Resistor
PanasonicERJ-1TRQFR22U
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ1TRSFR20U
Res Thick Film 2512 0.2 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.2151%R79
WSL-2512 .215 1% R79