Vishay WSL2512R2100FEA
Res Metal Strp 2512 210M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 2512 0.2 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPT2512FK-070R22L
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TRQFR22U
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ1TRSFR20U
Res Thick Film 2512 0.2 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R22L
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R2L
1W Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 200mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.21ohm, 0.4583V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Metal Strip 2512 0.21 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R