Vishay WSL2512R1030FTA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.103ohm, 0.3209V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 2512 0.1 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityTL3AR10FTDG
Res Metal Foil 2512 0.1 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJL1WKF10CU
Res Thick Film 2512 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ1TRSFR10U
Res Thick Film 2512 0.1 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.1031%R86
WSL-2512 .103 1% R86