Vishay WSL2512R0270FEA18
Res Metal Strip 2512 0.027 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
Future Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.34%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity1-1625827-5
Res Metal Foil 2512 0.027 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Epoxy SMD T/R
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2512 27mOhm 1% Emboss T/R
TE Connectivity1-1625827-5
Fixed Resistor, 2W, 0.027ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2512