Vishay WSL2010R0400DEB18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.04ohm, 0.2V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
Introduction Date2018-01-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2010-18.04.5%EBE3
RES 0.04 OHM 0.5% 1W 2010