Vishay WSL2010R0300JEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.03ohm, 0.1225V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Production
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.03ohm, 0.1732V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupPE2010FKM070R03L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 30mOhm 1% Emboss T/R