Vishay WSL2010R0250JEA
Res Metal Strip 2010 0.025 Ohm 5% 1/2W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet4 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 2010 0.025 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / CGSTLM2HER027JTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.027 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Res Thick Film 2010 0.025 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-C1CFR025U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.00025ohm, 0.7071V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1020
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.025ohm, 0.1369V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 2010
500mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 25mΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.025ohm, 0.1118V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.25W,0.025 OHMS,5% TOL, LEAD-FREE, TAPE/REEL
25m¦¸ ¡À5% 500mW ¡À75ppm/¡æ 2010 5.08mm*2.54mm*890¦Ìm