Vishay WSL1206R0960FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.096ohm, 0.1549V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
WSL-1206 .096 1% EA e3
.096 OHM .25W 1%