Vishay WSL0603R0330FEA18
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.2W, 0.033ohm, 0.0812V, 1% +/-Tol, 110ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.02%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.4W, 0.033ohm, 0.1149V, 1% +/-Tol, 110ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Metal Strip 0603 0.033 Ohm 1% 0.4W ±110ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-3BWFR033V
Res Thick Film 0603 0.033 Ohm 1% 0.25W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 0603 33mOhm 1% Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.4W, 0.03ohm, 0.1095V, 1% +/-Tol, 110ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-3BWFR030V
Res Thick Film 0603 0.03 Ohm 1% 0.25W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RES PWR METAL STRIP .033 OHM 0.2W 1% 0603 SMD
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.2 W,0.033 OHMS,1% TOL, PB-FREE, TAPE/REEL, HI PWR
METAL STRIP RESISTOR, 0.033OHM, 1%, 0603
33m¦¸ ¡À1% 200mW ¡À75ppm/¡æ 0603 1.52mm*760¦Ìm*460¦Ìm