Vishay WSK1206R0290FEA18
Res Metal Strip 1206 29m Ohm 1% 1/4W ±35ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.029ohm, 0.1204V, 1% +/-Tol, 35ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 0.029 OHM 1% 1/2W 1206