Vishay WSHM2818R0660FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 7W, 0.066ohm, 0.68V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2818
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
RES 0.066 OHM 1% 7W 2818
WSHM2818 .066 1% EA e3