Vishay WSF452768R10FKTB
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 68.1ohm, 11.6705V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 4627
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 9 months ago)
LTB Date2025-07-21
LTD Date2026-01-17
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 62ohm, 11.14V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
描述
WSF4527 68.1 1% T-1 R79