Vishay WSF452750K00DHEA
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 50000ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSF452750K00DHEA01200
3d
TTI EuropeWSF452750K00DHEA01200Tape & Reel
22h
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSF4527 50K .5% T-2 EA e3
50K OHM 2W .5% 50PPM