Vishay WSF251510K00FKEA
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10000ohm, 100V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSF251510K00FKEA02K
3d
TTI AsiaWSF251510K00FKEA联系方式
23h
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 7 months ago)
LTB Date2025-07-21
LTD Date2026-01-17
描述
Res Metal Film 2515 10K Ohm 1% 1W
WSF2515 10K 1% T-1 EA e3