Vishay WSF251510K00FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10000ohm, 100V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
SMD Power Metal Strip/Current Sensing Resistors 10K Ohm 1W 1% 50PPM
WSF2515 10K 1% T-2 EK e3
10K OHM 1% 1W 50PPM