Vishay WSF251510K00FHEA
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10000ohm, 100V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSF251510K00FHEA4,0002K
3d
TTIWSF251510K00FHEA6,0002KTape & Reel
11h
UnikeyICWSF251510K00FHEA4,0002K
7h
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-07-21
LTD Date2026-01-17
描述
10K¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 2515 6.35mm*2.79mm
WSF2515 10K 1% T-2 EA e3
10K OHM 1% 1W 50PPM