Vishay WSC4527R2200JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.22ohm, 0.66V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC4527R2200JEA01200
3d
TTI EuropeWSC4527R2200JEA01200Tape & Reel
10h
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC4527 .22 5% EA e3
.22 OHM 2W 5%