Vishay WSC4527560R0JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 560ohm, 33.47V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC4527560R0JEA01200
4d
Arrow ElectronicsWSC4527560R0JEA01200
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC4527 560 5% EA e3