Vishay WSC45274R000JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 4ohm, 2.8284V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTIWSC45274R000JEA01200Tape & Reel
4h
AvnetWSC45274R000JEA01200
4h
Arrow ElectronicsWSC45274R000JEA01200
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
4 OHM 5% 2W 50PPM
WSC4527 4 5% EA e3