Vishay WSC4527470R0JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 470ohm, 30.66V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC Series 4527 2 W 470 Ohm ±5% ±20 ppm/°C Precision Power Wirewound Resistor
WSC4527 470 5% EA e3