Vishay WSC452727R00JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 27ohm, 7.35V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Wirewound Resistors - 65 C to + 275 C 20 PPM / C 27 Ohms
WSC4527 27 5% EA e3