Vishay WSC2515R2200JEA
Res Wirewound 2515 0.22 Ohm 5% 1W ±150ppm/C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.22ohm, 0.47V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount, 2515
WSC2515 .22 5% EA e3
.22 OHM 1W 5%