Vishay WSC251575R00DEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 75ohm, 8.66V, 0.5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC251575R00DEA02K
3d
Arrow ElectronicsWSC251575R00DEA02K
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WSC2515 75 .5% EA e3