Vishay WSC251561R90DEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 61.9ohm, 7.87V, 0.5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC251561R90DEA02K
3d
TTI EuropeWSC251561R90DEA02KTape & Reel
11h
Arrow ElectronicsWSC251561R90DEA02K
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC2515 61.9 .5% EA e3
61.9 OHM 1W .5%