Vishay WSC251530R10DEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 30.1ohm, 5.49V, 0.5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WSC Series 2515 1 W 30.1 Ohm ±0.5% ±20 ppm/°C Precision Power Wirewound Resistor
WSC2515 30.1 .5% EA e3
30.1 OHM .5% 1W 20PPM