Vishay WSC2515300R0JEA
Res Wirewound 2515 300 Ohm 5% 1W ±20ppm/C J-Lead SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 316ohm, 17.78V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 270ohm, 16.4317V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 300ohm, 17.32V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
WSC Series 2515 300 Ohm ±5% 1 W 20 ppm/°C SMT Wirewound Resistor
WSC2515 300 5% EA e3