Vishay WSC251527R00JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 27ohm, 5.2V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC251527R00JEA02K
3d
Tactical IC USAWSC251527R00JEA联系方式
17h
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
2515 27 Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Molded Embossed Plastic Wirewound Resistor
WSC2515 27 5% EA e3