Vishay WSC251521R50JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 21.5ohm, 4.6368V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
库存历史记录
1 年趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Res Wirewound 2515 21.5 Ohm 5% 1W ±50ppm/C J-Lead SMD Automotive T/R
21.5 OHM 5% 1W 50PPM
WSC2515 21.5 5% EA e3