Vishay WSC251520R00JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 4.47V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WSC Series 2515 20 O ±5% 1 W ±50 ppm/°C Precision Power Wirewound Resistor
WSC2515 20 5% EA e3
20 OHM 5% 1W 20PPM