Vishay WSC25151R000DEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1ohm, 1V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Wirewound Resistors - SMD 1 OHM .5% 1W 50PPM
WSC2515 1 .5% EA e3