Vishay WSC2515191R0DEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 191ohm, 13.82V, 0.5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTIWSC2515191R0DEA02KTape & Reel
20h
AvnetWSC2515191R0DEA02K
4d
Arrow ElectronicsWSC2515191R0DEA02K
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
191 OHM .5% 1W 20PPM
WSC2515 191 .5% EA e3