Vishay WSC2515120R0JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 120ohm, 10.95V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC Series 2515 1 W 120 Ohm ±5% ±20 ppm/°C Precision Power Wirewound Resistor
2515 Chip Resistor 5% 20ppm/C 120Ohm 1W
WSC2515 120 5% EA e3
120 OHM 5% 1W 20PPM