Vishay WSC0002R4700JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.47ohm, 0.97V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC0002R4700JEA01200
3d
Arrow ElectronicsWSC0002R4700JEA01200
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC0002 .47 5% EA e3