Vishay WSC000268R00JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 68ohm, 11.66V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WSC0002 68 5% EA e3