Vishay WSC00025R600JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 5.6ohm, 3.35V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4527
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC Series 4527 2 W 5.6 Ohm ±5% ±50 ppm/°C Precision Power Wirewound Resistor
WSC0002 5.6 5% EA e3